J-real s.r.o.

Bytový dům Kročehlavy

Exkluzivně zprostředkováváme prodej a pronájem bytových jednotek v Kladně, ulici Partyzánská. Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě. Rekonstrukce probíhá od roku 2011, předpokládaný termín dokončení v průběhu roku 2016.

V domě jsou nové rozvody vody, odpadů a el., nová okna (Eurookna), krov je zateplený, fasáda bude dokončena před kolaudací domu, střecha je nová (šindel). Vytápění v bytech je řešeno vlastním el. kotlem, ve čtyřech bytech jsou navíc v obývacím pokoji krbová kamna.

Podlahy, kuchyně, koupelny – budou dodělány dle přání zákazníka. V domě jsou prostorné chodby a schodiště, v přízemí společná místnost např. k uložení kol a kočárků.

Ke každému bytu je vlastní parkovací stání na uzavřeném dvoře, možnost též parkování ve dvou garážích. Společný dvůr bude upraven k parkování a k odpočinku, bude upravena i fasáda sousedního domu. Dům se nachází v původní zástavbě ve starých Kročehlavech, blízkosti centra Kladna.

Bytové jednotky:

  • byt č. 1 – 1. NP – 3+kk, 71,36 m2 – po dokončení k pronájmu
  • byt č. 2 – 2. NP – 2+kk, 39,17 m2 –  po dokončení k pronájmu
  • byt č. 3 – 2. NP – 3+kk, 66,97 m2 – po dokončení k pronájmu
  • byt č. 4 – 3. a 4. NP – mezonetový byt 3+kk/T, 93,68 m2 + terasa 12,77 m2 – k prodeji formou splátek – bližší informace viz nabídka nemovitostí – byty na prodej
  • byt č. 5 – 3. a 4. NP – mezonetový byt 3+kk/T, 113,76 m2 + terasa 12,77 m2   k prodeji formou splátek – bližší informace viz nabídka nemovitostí – byty na prodej

FotogalerieZvětšit mapu

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod