J-real s.r.o.

Chata v obci Stašov – prodej v insolvenčním řízení – PRODÁNO

Cena: 450.000,- Kč + daň z nabytí nemovitých věcí

Nabízíme Vám k prodeji chatu v obci Stašov, okres Svitavy. Jedná se o stavbu s obytným podkrovím. Stavba je smíšená (dřevo+cihla), střecha sedlová – plechová, okna plastová, střešní Velux. Zavedena elektřina, voda, odpad – jímka. Vytápění je připravené na elektrické přímotopy + krbová kamna. V prvním nadzemním podlaží je kuchyně, obývací pokoj a koupelna, v podkrovní části domu jsou dvě místnosti a vestavěná skříň, vše obloženo palubkami. U chaty je zahrada o výměře 430 m2. Na zahradě je ve stráni vybudovaný sklep, který je propojený s chatou, dále je na zahradě dílna a venkovní posezení. Chata stojí na pozemku jiného majitele, přístup v chatě je přes pozemek majitele pozemku pod chatou, je možné zřídit vědné břemeno nebo je možné odkoupit pozemek pod chatou (65 m2) další část pozemku o výměře 181 m2. Prodej v insolvenčním řízení.
1 Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.