J-real s.r.o.

Městský dům, v současné době pekařství, Slaný – REZERVOVÁNO

Cena: 7.900.000,- Kč

Nabízíme k prodeji městský dům v centru Slaného. Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí a v současné době slouží jako provozovna pekařství s obchodem. V přízemí o rozloze 390 m2 se nachází výrobna, technické zázemí, expedice a sklady. V prvním patře o rozloze 220 m2 jsou dvě prostorné kanceláře, koupelna, příprava na kuchyňku a další část výrobny a skladů. Součástí domu je rozsáhlá půda a hluboký prostorný historický sklep. Dům je napojen na kanalizaci, vodovod, elektřinu a plynovod – veškeré rozvody jsou po kompletní rekonstrukci. V domě jsou nová okna, podlahy, omítky a částečně je zrekonstruována střecha. Součástí domu je úpravna vody zlepšující kvalitu velmi tvrdé slánské vody. V případě zájmu je možné objekt zakoupit i vyklizený.
Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

d07CE2n Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.