J-real s.r.o.

Pozemky k výstavbě rodinných domů, Brandýsek

Cena: 956,- Kč/m2 – 1.300,- Kč/m2 dle výměry a umístění pozemku, cenové zvýhodnění v případě složení zálohy, více na:

www.pozemky-brandysek.cz

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemky (o výměře 803 – 1.565 m2) s krásným výhledem, v centru obce Brandýsek – v lokalitě „Na vyhlídce“, a to za zaváděcí ceny, navíc v průběhu roku 2015 bez DPH (od 1. ledna 2016 by ceny pozemků měly být navýšeny o daň z přidané hodnoty ve výši 21%). Pozemky jsou budovány ve dvou etapách, v současné době nabízíme devět pozemků z první etapy. Realizace inženýrských sítí (vodovod, plynovod, kanalizace, rozvod el., příjezdová komunikace) pro první etapu byla započata, dokončení této etapy se plánuje v průběhu roku 2015. Obec Brandýsek leží 10 km severozápadně od okraje Prahy 6, 4 km východně od Kladna. Výborná dostupnost je zajištěna rychlostní komunikací R7, směr Praha, Slaný. Meziměstskou hromadnou dopravu zabezpečuje autobus na pravidelné lince Slaný – Praha a MHD Kladno. V obci je veškerá občanská vybavenost. Škola, školka, pošta, obchody, restaurace, lékař. V blízkosti vodní park Čabárna.Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

2 Na prodej

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.