J-real s.r.o.

Prodej bytové jednotky v rodinném domě a zahrady, Malíkovice, okres Kladno

Cena: 1.400.000,- Kč

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku v rodinném domě. Bytová jednotka má samostatný vchod, přístup po vlastním pozemku, vlastní elektroměr, vodoměr zatím podružný, je zažádáno o vlastní. Dům je cca 80 let starý, smíšená stavba (kámen – cihla), střecha letky. Bytová jednotka je po rekonstrukci (kolaudace v roce 2005), vestavba ytong, nové rozvody, okna. V přízemí domu je bývalé kadeřnictví – tj. jedna místnost + WC a schody do patra. Ve druhém nadzemním podlaží (cca 100 m2) je prostorná obytná místnost obložená dřevem, s kuchyní a krbem, dvě šatny, WC, koupelna s rohovou vanou a dva pokoje (pokoje je nutné dodělat). Na podlahách je dlažba (kromě obou pokojů), okna jsou dřevěná, uprostřed obytné místnosti je dřevěné schodiště do podkroví. Vytápění – el. podlahové + dvě akumulační kamna. V podkroví jsou dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem a s WC. K bytové jednotce patří ideální spoluvlastnický podíl ve výši 5/12 na domě a pozemku pod domem, dále velká zahrada v bezpodílovém, osobním vlastnictví 841 m2, možné odkoupit pozemek mezi zahradou a silnicí (138 m2). Celková výměra cca 910 m2.


Zvětšit mapuRodinný dům Malíkovice Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.