J-real s.r.o.

Byt 3+kk s terasou, Kladno – Partyzánská ul.

Prodej na splátky

Akontace 100.000,- Kč + měsíční splátky – 25.000,- Kč včetně 21 % DPH

Zajímavý způsob financování – odkup bytu formou měsíčních splátek nájemného + akontace. Výše měsíční splátky – 25.000,- Kč včetně 21 % DPH (nezahrnuje poplatky spojené s užíváním bytu), splátky jsou rozpočítány na 30 let, akontace 100.000,- Kč. Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk s velkou terasou v nově zrekonstruovaném domě v Partyzánské ulici. Byt o velikosti 113,76 m2 je mezonetový, má terasu – 12,77 m2. Nachází se ve třetím nadzemním podlaží a v podkroví bytového domu. Skládá se z prostorné místnosti o velikosti 45,56 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, z ložnice (10,36 m2), koupelny, samostatného WC, komory, chodby. V obývacím je prostor pro krbová kamna, je zde zajímavě řešen i strop – v části stropu jsou pochozí „luxfery“ a prosvítá sem světlo z podkrovní části bytu. Vstup do podkrovní části bude řešen schodištěm z obývacího pokoje. V podkroví je velká, prosvětlená ložnice (42,32 m2) s východem na terasu. Z této velké ložnice je technicky možné vytvořit dva pokoje. Terasa je orientována na východ a je odtud, ale i z celého pokoje, pěkný výhled na město. V bytě jsou nové rozvody, Eurookna, vytápění je ústřední, vlastním el. kotlem, event. krbovými kamny. Podlahy, kuchyň, koupelna – budou dodělány dle přání zákazníka. Bytový dům je po celkové rekonstrukci, má tři nadzemní podlaží a obytné podkroví, je zde pět bytových jednotek. Dům má novou střechu (šindel), je zateplený a má novou fasádu. Ke každému bytu je vlastní parkovací stání na uzavřeném dvoře, možnost též parkování v garáži. Dvůr je nově vydlážděný zámkovou dlažbou.Zvětšit mapuMáte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

Byt 3+kk/T, Kladno, Partyzánská Na prodej

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.