J-real s.r.o.

Rodinný dům, Chotětov, Husovo náměstí, okres Mladá Boleslav

Cena: 790 000,- Kč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v Chotětově, okres Mladá Boleslav. Dům se nachází v historické zástavbě přímo na Husově náměstí. Jedná se o starší rodinný dům, řadový, koncový, částečně podsklepený, má masivní nosné cihlové zdivo, v přízemí klenbové stropy, v patře trámové s podhledem. Okna jsou původní dřevěná, podlahy v v přízemí betonové, v patře původní dřevěné, střecha sedlová. Původně bylo v přízemí domu řeznictví a obytná část v patře. Nyní je v přízemí kuchyň, pokoj, koupelna s WC, v patře tři pokoje. El., voda, kanalizace, vytápění na tuhá paliva – kotel + ústřední vytápění. U domu je malý dvůr. Celková výměra pozemku je 125 m2. Zajímavá poloha v centru, možné k podnikání i bydlení. Prodej v insolvenčním řízení.Zvětšit mapuRodinný dům Chotětov Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.