J-real s.r.o.

Rodinný dům se zahradou, Slatina, okres Kladno

Cena: 390 000,- Kč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v obci Slatina, okres Kladno. Jedná se o starší rodinný dům, vyžadující rekonstrukci. Dům je nepodsklepený, stavba cihla – kámen, střecha je sedlová, střešní krytina bobrovky, okna jsou původní, dřevěná. Do domu je zavedena elektřina (elektroinstalace je původní), přípojka vody a kanalizace, hlavní řad plynu je v ulici, topení je na pevná paliva. Dům má tři obytné místnosti, jednu technickou místnost, není vybudovaná koupelna, WC je chemické. U domu je terasovitá zahrada s pěkným výhledem, na zahradě jsou polozbořené dvě stavby (dílny). Celková výměra pozemku je 466 m2. Dům se nachází v malé, klidné obci mezi Kladnem a Kralupy nad Vltavou, v obci je OÚ a základní škola – první stupeň. Autobusové spojení – Kladno, Kralupy nad Vltavou.Zvětšit mapuRodinný dům Slatina Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.