J-real s.r.o.

Rodinný dům v obci Hamr, okres Jindřichův Hradec

Cena: 1.290.000,- Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům o celkové dispozici 4+1 v obci Hamr, která se nachází v těsném sousedství vyhledávané rekreační lokality Chlum u Třeboně. Jedná se o samostatně stojící objekt, který v polosuterénu disponuje garáží a technickými místnostmi (sklepy, kotelna a prádelna) vyplňujícími celý půdorys domu. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází kuchyň, obývací pokoj s dřevěnými parketami a sociální zařízení. Patro domu nabízí 3 místnosti a koupelnu. Podkroví domu je neobydlené. Celý dům je velmi světlý, převážná část oken je orientována na jih a východ. Vytápění je ústředním kotlem na dřevoplyn. Okna dřevěná zdvojená, částečně plastová. Kolem domu se nachází krásná udržovaná okrasná zahrada s venkovním posezením u krbu a dále dřevěná kolna na nářadí. Součástí zahrady je též kopaná studna o průměru 1 m a hloubce 5 m.
Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.