J-real s.r.o.

Rodinný dům, chalupa, Dolní Hořice, okres Tábor

Cena: 690.000,- Kč + daň z převodu nemovitostí

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost – rodinný dům v současné době využívaný jako chalupa, se stodolou a vejminkem v obci Dolní Hořice, části obce Nové Dvory, okres Tábor. Nemovitost je cca 100 let stará a před pěti lety byla průběžně zrekonstruována ve stylu jihočeské chalupy. Dům je nepodsklepený, jednopodlažní s podkrovím, cihla – kámen, střecha sedlová, krytina asf. šindel, okna dřevěná, špaletová. Vytápění je lokální na pevná paliva – pec, která se zároveň využívá i k vaření a pečení. Voda je z obecní studny, je možné vybudovat i studnu na vlastním pozemku, zavedena el. 220, 380. V chalupě je kuchyň, ložnice, chodba a koupelna. Voda není v domě rozvedená.  Na dvoře je suché WC. U chalupy je stodola, vejminek, venkovní posezení s krbem, sklípek. Přes ulici je další stavení – dvě kůlny a další obyvatelný vejminek, do kterého je zavedena el., je zde topení na pevná paliva. Celková výměra pozemku je 1.917 m2. Krásné a klidné prostředí, v blízkosti rybník. Možné využít k trvalému bydlení i k rekreaci.

Fotogalerie

Přibližné zobrazení lokality na mapě


Zvětšit mapuChalupa Dolní Hořice Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.