J-real s.r.o.

Rodinný dům se zahradou, Oráčov, okres Rakovník, prodej v insolvenčním řízení

Cena: 990.000,- Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům (6+1) v obci Oráčov, ležící 15 km západně od Rakovníka směrem na Jesenici. Jedná se o samostatně stojící, dvoupodlažní, částečně podsklepený rodinný dům ve tvaru písmene L (220m2). V přízemí domu se nachází chodba, obývací pokoj, kuchyně, WC, koupelna a dvě místnosti přístupné zvenku. V patře se nacházejí dvě místností a dvě komory. Dům je napojen na elektřinu a vodovod, kanalizace řešena septikem. Vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. V obci vybudována kanalizace i plyn, dům je možné napojit. V roce 2005 proběhla částečná rekonstrukce: nová střešní krytina, plastová okna, ústřední topení. Na zahradě se nachází stodola (50 m2). V obci Oráčov je pošta, Jednota, potraviny, mateřská škola, autobusová zastávka a vlaková stanice (Jesenice vzdálena 7 km, Rakovník 15 km).
Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.