J-real s.r.o.

Rodinný dům se zahradou, Brno – Ivanovice – PRODÁNO

Cena: 8.700.000,- Kč

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v městské části Brno-Ivanovice v lokalitě „V Černých“. Jedná se o samostatně stojící nepodsklepený rodinný dům – dřevostavbu o dispozici 7+2. V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka 3+1 (75 m2)a garáž s dílnou (24 m2). Ve druhém nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka 4+1 (99 m2). Ke každé bytové jednotce náleží vlastní sociální zařízení. Objekt je připojen na městskou kanalizaci, vodovod a plynovod. Vytápění domu a ohřev teplé vody řešen plynovým kotlem. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu a je pravidelně udržován. Celková plocha pozemku 500 m2, zastavěná plocha domu 118 m2. Městská část Brno-Ivanovice nabízí kompletní občanskou vybavenost, v blízkosti hypermarket Globus.Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

1 Na prodej

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.