J-real s.r.o.

Rodinný dům v obci Opolany, části Oškobrh, prodej v insolvenčním řízení

Cena: 1.400.000,- Kč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v obci Opolany, v části Oškobrh. Jedná se starší rodinný dům, původní stavba je cca 120 let stará, v roce 1989 proběhla kompletní přestavba a přístavba do současné podoby. Přístavba je podsklepená. Do domu je zavedena el, voda z vlastní studny, odpad je sveden do jímky, vytápění na pevná paliva. Ve sklepní části domu je uhelna a kotelna, v prvním nadzemním podlaží dvě původní místnosti, další pokoj, spíž, koupelna a veranda, ve druhém nadzemním podlaží předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a WC. K domu patří pozemek o velikosti 351 m2, na kterém kromě rodinného domu stojí ještě garáž, kolna, chlévy, a dále podíl ve výši 7/8 na zahradě o výměře 341 m2. Prodej v insolvenčním řízení.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.