J-real s.r.o.

Zemědělská usedlost, Chotýšany, okres Benešov – PRODÁNO

Cena: 2.900.000,- Kč

Nabízíme k prodeji menší zemědělskou usedlost – objekt bývalého starého zájezdního hostince v obci Chotýšany v okrese Benešov. Objekt je situován na okraji obce při hlavní silnici spojující Benešov a Vlašim. V přízemí se nachází prostory bývalé restaurace, sklady, toalety a kotelna. Restaurace je již 2 roky mimo provoz, prostory jsou nezařízené – před rekonstrukcí, nabízí se zde případně možnost úpravy i pro jiné komerční využití. Z restaurace je přímý vstup na samostatnou zahrádku, před budovou je zpevněná plocha sloužící k parkování, na ní navazuje rohová zahrada podél silnice. V prvním patře se nachází dvě bytové jednotky 4+1 a 1+1 se společnou koupelnou. Rozlehlé půdní prostory se zachovalými krovy nabízí možnost dalšího využití. Za budovou se nachází uzavřený dvůr se zahrádkou, studnou, kůlnou a stodolou. Dům je částečně podsklepen, napojen na veřejný vodovod, vytápění kotlem na tuhá paliva.
Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Jsme zde pro Vás, zavolejte nám prosím, nebo napište:

Ing. Michal Hájek
mobil: 608 528 445
kancelář: 312 610 475
e-mail: michal.hajek77@seznam.cz

s2kBUi2 Prodano

 

 

« zpět na předchozí stránku

« zpět na úvod

 

Byty U Křížku – prodej bytů na splátky ukončen

Nachází se na východním okraji města Kladna, v městské čtvrti Dubí, v klidném přírodním prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy.

Bytový dům Kročehlavy již v nabídce!

Jedná se o pět bytových jednotek (z toho dva byty jsou nadstandardní, mezonetové) v nově zrekonstruovaném bytovém domě v Partyzánské ulici v Kladně – Kročehlavy.